O NewArt


Aplikujemy folie na auta
już od ponad 20 lat, dlatego

– jako pełnoletni – możemy
się uznać za w pełni doświadczonych w tej wąskiej specjalizacji reklamy mobilnej.

Nazywam się Michał Zworski i od 2001 roku  prowadzę firmę NewArt. Przez lata zdobywałem doświadczenie w branży reklamowej, zaczynając od projektowania i realizacji zintegrowanych działań promocyjnych, projektów graficznych, poligrafii, przez reklamę zewnętrzną, aż do oklejania samochodów, które obecnie jest moją specjalizacją.  

W NewArt z dużym powodzeniem obsługujemy większe i mniejsze firmy w Polsce. Stałą, długoterminową współpracę w zakresie oklejania samochodów utrzymujemy m.in. z takimi firmami, jak: Auto-land S.A., Wagner Transport, TNT express, Bialchem, Agapit, EcoEnergy. Dbamy o flotę aut,  na bieżąco oklejając pojazdy kupowane przez daną firmę. 

Po latach prowadzenia działalności  odszedłem od modelu firmy zatrudniającej dużą liczbę pracowników, ponieważ w oklejaniu samochodów najważniejsza jest jakość i precyzja, a nie liczba oklejonych aut w jak najkrótszym czasie, najtańszymi  materiami o niskiej jakości. Dbając o jakość i rzetelność, minimalizuję potencjalne reklamacje i sprawnie planuję logistykę. 

W większości prac biorę udział osobiście, z pomocą pracowników – jestem więc nie tylko właścicielem firmy, ale także zawodowym aplikatorem. W firmie od wielu lat zatrudniam również grafików wyspecjalizowanych w projektowaniu i przygotowywaniu grafiki do druku oraz  drukarzy odpowiedzialnych za drukowanie grafiki samochodowej na maszynie wielkoformatowej.Zobacz certyfikaty i dyplomy potwierdzające jakość naszych usług

Bądźmy
w kontakcie