oklejanie myjni

Myjnie bezdotykowe nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością – to łatwy, szybki i niedrogi sposób na dokładne umycie samochodu o dowolnej porze dnia lub nocy.

Prowadząc taki biznes, warto zadbać o to, by myjnia wyróżniała się na tle konkurencji i z daleka przyciągała wzrok kierowców. Pomoże w tym oklejenie folią z nadrukiem.

Kompleksowa obsługa

NewArt zajmuje się oklejaniem myjni bezdotykowych kompleksowo – od koncepcji i opracowania grafiki aż po montaż gotowej folii.

Posiadamy profesjonalny park maszynowy, dzięki któremu możemy zagwarantować produkt najlepszej jakości, charakteryzujący się wyrazistą kolorystyką i wysokim stopniem trwałości.

Oferowana przez nas folia jest wykonana i naklejona w taki sposób, by bez uszczerbku mogła sprostać częstym kontaktom z wodą i detergentami.

Kreatywnie zaprojektowana grafika

Realizacja każdego projektu rozpoczyna się od rozmowy z klientem i poznania jego oczekiwań.

Następnie przygotowujemy dedykowaną grafikę, która stanowi kreatywną reklamę myjni. W projekcie graficznym nie może zabraknąć także instrukcji obsługi i informacji na temat dostępnych usług – dbamy o to, by treść była przejrzysta i przyjazna użytkownikom.

Końcowym etapem jest wykonanie folii z nadrukowaną grafiką i naklejenie jej na ściany myjni. Jeżeli zależy Ci na spójnej i twórczej identyfikacji wizualnej, skontaktuj się z nami i zamów profesjonalnej oklejanie myjni bezdotykowej.

Nasze realizacje

OKLEJANIE MYJNI BEZDOTYKOWYCH