Niezawodna flota firmowych pojazdów to nie tylko komfort i lepsza efektywność w pracy – to także idealna powierzchnia reklamowa.

Nietuzinkowa identyfikacja wizualna sprawia, że auta nie tylko godnie reprezentują markę, ale również stają się wyjątkowo skutecznym, nienachalnym narzędziem promocyjnym.

Doświadczenie, innowacyjność, elastyczność

Nasz zespół tworzą eksperci doświadczeni w oklejaniu flot na każdym etapie realizacji projektu: od stworzenia grafiki, poprzez druk na folii, aż do jej naklejenia na samochody.

Dysponujemy maszynami HP do druku lateksowego, który pozwala na uzyskanie solidnych i, co najważniejsze, powtarzalnych rezultatów, dzięki czemu flota stanowi spójną całość. 

Powierzone nam zlecenia wykonujemy w taki sposób, aby było to jak najbardziej dogodne dla użytkowników poszczególnych samochodów – potrafimy dostosować się do firmowego grafiku naszych klientów. Jeżeli jest taka potrzeba, pracujemy również w terenie: możemy okleić całą flotę w siedzibie firmy klienta. 

Nietuzinkowe projekty

Nasze realizacje zawsze przyciągają uwagę i cieszą się dużym uznaniem. Zależy nam na tym, by nasze projekty były zgodne z oczekiwaniami klientów, dlatego dbamy o skuteczną i przejrzystą komunikację. Dzięki temu efekty naszej pracy są satysfakcjonujące dla obu stron. 

W skutecznym dowodzeniu flotą liczy się doświadczenie i strategia – również ta marketingowa. Jeżeli chcesz wznieść budowanie pozycji i rozpoznawalności marki na wyższy poziom, skontaktuj się z nami zamów profesjonalne oklejanie floty. 

Nasze realizacje

OKLEJANIE BUSÓW

OKLEJANIE CIĘŻARÓWEK

OKLEJANIE AUTOBUSÓW