oklejanie łodzi

Każdy szanujący się kapitan dba zarówno o stan techniczny, jak też o estetyczny wygląd swojej łodzi. Regularne lakierowanie i malowanie bywa jednak dość kosztowne – dlatego warto rozważyć alternatywną opcję – oklejanie łodzi folią z nadrukiem.

Takie rozwiązanie nie tylko jest tańsze i szybsze w realizacji, ale również zapewnia doskonałą ochronę kadłuba przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. 

oklejanie łodzi

Idealny projekt

Nadruk na folii może być wykonany według Twojego własnego pomysłu, który zostanie przez nas dopasowany w taki sposób, aby jak najlepiej prezentował się na łodzi.

Wykonujemy także dedykowane grafiki, zaprojektowane w oparciu o konsultacje z klientem – nasi graficy zawsze dbają o to, by projekt spełniał oczekiwania klientów w 100%.

Pływająca reklama?

Oklejanie łodzi to także świetny sposób na reklamę – na folii możemy nadrukować logo Twojej firmy, dane kontaktowe czy hasło reklamowe. Dzięki temu łódź nie tylko będzie wyróżniać się w marinie, ale także przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Cała procedura jest wykonywana przez naszych ekspertów – od wykonania projektu graficznego, poprzez przygotowanie folii, aż po oklejenie łodzi. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i wysokiej klasy sprzęt sprawiają, że możemy zagwarantować wyjątkową, konkurencyjną jakość naszych usług. 

Jeżeli chcesz zmienić swoją łódź w pływające dzieło sztuki i skuteczne narzędzie reklamy – skontaktuj się z nami. 

Nasze realizacje

OKLEJANIE ŁODZI I JACHTÓW